Şarj İstasyonu Fiyatları

Her geçen zaman teknolojide yaşanan gelişim özellikle araçlardaki değişimi önemli oranda yükseltmiş durumda. Bu konuda ise son yıllardaki en büyük devrim şüphesiz elektrikli araçlarda gerçekleşiyor. Tam elektrikli ya da Hibrit gibi birçok farklı model üzerinden araçlar trafiğe çıkmış durumdadır. Elbette hal böyle olunca araçlar için şarj istasyonları vazgeçilmez hale geliyor.

Bu konuda günümüzde özelliklerine ve teknolojik ayrıcalıklarına göre birçok farklı şarj istasyonu bulunmaktadır. Tabii bu durum aynı zamanda fiyatları üzerinden de değişiklik yaşanma durumunu ortaya çıkarır. Bu konuda ortak şekilde çok uygun fiyatlarla en kaliteli şarj istasyonlarına site üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle İhtiyacınız olan ürünler doğrultusunda araçların her daim dolu olmasına olanak tanımanız mümkün.

İlginizi Çekebilir: DC Şarj İstasyonu

Şarj İstasyonu Özellikleri Nelerdir?

Taşımış olduğu özellikleri ve aynı zamanda teknolojik yapısına bağlı olarak şarj istasyonları değişik fiyatları üzerinden ön plana çıkabilir. O yüzden günümüzde birçok değişik tasarım altında üretimi gerçekleşmiş farklı şarj istasyon sistemleri yer alır.

– Elektrik dolum kapasiteleri
– Şarj etme hızları
– Tak çalıştır özelliği
– Farklı güç seviyeleri üzerinden tercih seçeneği
– Duvara monte stantlı şekilde ergonomik tasarımlar

Bu şekilde genel çerçevede öne çıkan tanımlamalar doğrultusunda birçok özellik şarj istasyonları doğrultusunda ifade edilebilir. Her biri taşımış olduğu özellikler kapsamında öne çıkmaktadır. Bu özellikleri ile beraber farklı yerlere entegre edilebilir ve araçlar güvenli bir şekilde şarj edilebilir.

AC ve DC şarj istasyonu çözümleri için bizlerle iletişim geçebilirsiniz.
AC ve DC şarj istasyonu çözümleri için bizlerle iletişim geçebilirsiniz.

Şarj İstasyonu Fiyatları Nedir?

Özellikle enerji güçleri ile özelliklerine bağlı olarak ve kapasiteleri doğrultusunda şarj istasyon fiyatları farklılık yaratmaktadır. Aynı zamanda kullanım alanlarına bağlı olarak farklı yerlerde değerlendirecek sistemler üzerinden değişik fiyatlar ön plana çıkar.

Örneğin en düşük fiyatlı seçenekler içerisinde ev tipi şarj istasyonları yer alır. Aynı zamanda 3 faz şarj istasyon sistemleri yine ön plana çıkmaktadır. 60 kW veya 150kW gibi değişik miktarlar üzerinden de öne çıkan şarj istasyonlarındaki fiyatlar farklılık gösterebilir.

tuncmatik CHARGE > Fiyatlar

Diğer yandan her sene farklı fiyatlar doğrultusunda yine ürünler yer almaktadır. Burada önemli olan her açıdan kaliteli ve yüksek kapasiteye sahip, güvenli bir kullanım imkanı veren şarj istasyonunu elde etmektir. Diğer yandan ünite tipleri, çift priz veya farklı cihazlar doğrultusunda yine değişik fiyatlar ele alınabilir.

İlginizi Çekebilir: Şarj İstasyonu Yatırımı

Şarj İstasyonu Kullanım Alanları ve Fiyatları

Özellikle birçok farklı kullanım alanı bulunan şarj istasyonları günümüzde artık araçların elektriksiz kalmasına fırsat vermeden dolum imkanı veriyor. Tabii buna bağlı olarak kullanım yerlerine göre değişik kapasiteler ve özellikler doğrultusunda fiyatlar da farklılık göstermektedir.

Bu konuda ev ya da apartmanlar, filolar, villalar, halka açık istasyonlar, benzin istasyonları, otoparklar, AVM’ler ve eğlence merkezleri gibi daha birçok farklı yerden bahsetmek mümkün. Yan yandan üniversiteler ve kısa durak konumları gibi değişik noktalarda da kullanılan sistemler olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sistemlerin kullanım alanına bağlı şekilde kapasitesi üzerinden üretimi sağlanır. Bu da doğal olarak fiyatlarda farklılık yaratmaktadır.

Şarj istasyonu fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Şarj istasyonu fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şarj İstasyonları 1 KW Kaç TL?

Şarj istasyonu fiyatlarının dışında aynı zamanda bu konuda dolu miktarı üzerinden de belli bir fiyatlandırma öne çıkmaktadır. Bu durum genelde elektrikli araçlar için dolum noktasında kilovat üzerinden ifade edilir. Tabii ev şarj istasyonları ile beraber farklı noktalarda kullanılan şarj istasyonlarındaki 1 kilovat üzerinden fiyat farklılık yaratabilir.

Genel çerçevede bu fiyatlandırma doğrultusunda kullanım alanına bağlı olarak şarj istasyonları değerlendirilebilir. Böylece tam elektrikli araçlar ya da Hibrit araç sistemleri, kullanım alanı ve değerlendirilecek yere bağlı olarak değişik fiyatlandırma doğrultusunda dolum sağlayabilir.

Şarj İstasyonları Kurulum Fiyatları Nedir?

Eğer şarj istasyonu kurulmak isteniyorsa bu da yine özellikleri ile beraber kullanım alanına bağlı şekilde farklı fiyatlar yaratabilir. Bu konuda ev tipi faz ve 3 faz ile beraber 60 kW veya 150 kW gibi sistemler doğrultusunda şarj istasyonu kurulumu fiyatlandırılır.

Bunlar kapasiteleri ile birlikte dolum hızı ve daha birçok özelliği kapsamında ortaya çıkmaktadır. Bu konuda geniş ürün yelpazesi altında seçim için site üzerinden en kaliteli şarj istasyon sistemlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda tercih yapabilirsiniz.

Böylece kurmuş olduğunuz değişik fiyatlandırma noktasındaki şarj istasyonlarını amaca uygun biçimde değerlendirmeniz mümkün. Elbette her ne kadar uygun fiyata kapsamında seçim imkanı olsa bile, kullanılacak alana ve kapasite ile özelliklerine göre fiyatlar farklılık yaratabilir.

Tunçmatik Şarj İstasyon Fiyatları

Tam elektrikli araçlar veya Hibrit araçlar için enerji dolumu noktasında şarj istasyonları kullanılmaktadır. Ülkenin artık birçok farklı yerinde sabit olarak şarj istasyonları görmek mümkündür. Burada önemli olan aracın sağlıklı bir şekilde dolum yapması ve seyir sağlaması için kaliteli şarj istasyonlarını değerlendirmektir. Bunlar ev ya da villa ile beraber birçok eğlence alanlarının dışında, nereye olur kurulursa kurulsun amacı uygun olarak kaliteli olmalıdır.

Bu kalite ise şarj istasyonları bakımından fiyatlandırmada farklılık yaratabilir. Kaliteli üretim hattı doğrultusunda hazırlanmış ve geniş özellikleri doğrultusunda çok uygun fiyatlarla şarj istasyonlarını elde edebilirsiniz. Bu açıdan geniş ürün yelpazesi altında kaliteli ürünler site bünyesinde yer alıyor. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak amaca göre seçim yapabilir ve şarj istasyonlarını fiyatlarına göre tercih edebilirsiniz.

X