Hakkımızda

Tuncmatik

1969’dan bugüne ‘iyi elektrik’

tuncmatik 1969 yılında Türkiye’de elektrik ve elektronik konusunda yerli üretim yapmak amacı ile İstanbul’da kuruldu. 1970’li yıllarda tuncmatik adının yurt çapında yayılmasını sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan TV voltaj regülatörü üretimine başladı. Daha sonrasında 1980’lerde ülkemizde artan enerji sıkıntısına bir çözüm bulmak amacı ile alternatör ve jeneratör üretimine, 1990’larda Türk piyasasına yeni giren kişisel bilgisayarlar ile kesintisiz güç kaynakları konusunda çözümler getirerek geçmişten günümüze Türkiye’nin gelişen ihtiyaçları konusunda her geçen gün yeni çözümler getirerek Türkiye’nin enerji çözümleri markası olarak hizmet vermekteyiz.

Mehmet Özer,

Tuncmatik Yönetim Kurulu Başkanı

Değişen teknolojiye her zaman yeni çözümler bulan ilklerin öncüsü tuncmatik

Neden Biz ?
Vizyonumuz
Değerlerimiz

Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde destek ofislerimiz ve 58 teknik servis merkezimiz ile birlikte 30’un üzerinde ülkeye yayılan ihracatımız ile Türkiye’nin önde gelen enerji çözümleri firmasıyız. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında ürün ve tasarımlarımız ile birçok ödül kazanmış olup, 2 yıl üst üste Distree’de Avrupa’nın enerji ve güç çözümleri konusunda yılın firması seçildik, Uluslararası Denetim ve Araştırma Firması Deloitte tarafından defalarca Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 firması arasında gösterildik.

tuncmatik ekibi olarak bizlere olan desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız güç ve güvenle en kaliteli ürünleri sizlere sunmak için çalışmaya devam ediyoruz,

Yaratıcı Fikirler

Fonksiyonellik

7/24 Destek

Güvenilirlik

Vizyonumuz, herkesin sahip olduğumuz enerji ve kaynaklara en iyi şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu vizyonumuz ile çıktığımız bu yolda misyonumuz, iyi elektriği kesintisiz ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmak.

Bu misyon ile yola çıkarak,

 1. Kesintisiz Güç Kaynakları
 2. Akü Çözümleri
 3. Regülatörler
 4. Endüstriyel Enerji Çözümleri
 5. Enerji Koruma Prizleri
 6. Solar Enerji Çözümleri (Fotovoltaik)

vb. ürünlerden oluşan enerji konusunda Türkiye’nin en geniş ürün ailesini sizlere sunmaktayız.

tuncmatik olarak müşterilerimize olan yakınlığımız, ürünlerimizi tasarlarken ve geliştirirken sizi daha iyi anlamamızı ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde uyum sağlamamızı sağlıyor.

Değerlerimiz;

 1. Güvenilirlik,
 2. Kalite,
 3. Yenilikçilik,
 4. Verimlilik,
 5. Fonksiyonellik
 6. Yaratıcılık

Güvenilir ve istikrarlı bir iş arkadaşı mı arıyorsunuz?

Şirketimizin faaliyet alanlarını çeşitlendirmek ve genişletmek amacına ulaşmak için çeşitli alanlarda işbirliği arayışındayız.

tuncmatik ile büyüyelim

Kariyer fırsatlarımızla ilgili tüm sorularınız ve ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

X