Destek & Servis

Kurulum Talep Formu

Değerli müşterimiz. 6 kVA ve üzeri KGK’ların kurulum ve montajının TUNÇMATİK A.Ş.’nin yetkili kıldığı teknik servis bayileri tarafından yapılma zorunluluğu vardır.

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup göndermeniz önemle rica ederiz. Böylece GARANTİ kartınız açılarak talebiniz halinde montaj öncesi gerekli elektriksel hazırlıklar hakkında teknik bilgi verilecek ve montaj talep tarihinize uygun kaydınız yapılacaktır.

Kurulum talebi yapılmaması ve KGK’nın yetkili teknik servislerimiz tarafından devreye alınmaması halinde, kayıtlarımıza girmediğinden dolayı GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA işlem görecektir.

Montaja çağrılan ekibin, istenen elektriksel hazırlığın, yapılmadığını veya eksik yapıldığını tespit etmesi durumunda servis raporu düzenlenerek montaj iptal edilir.

Bu durumda yapılacak ikinci montaj çağrısında yeni bir randevu tarihi verilir. Müşteriden kaynaklı ilk seferde montajı yapılamayan ürüne verilecek ikinci servis talebi ücret karşılığında yapılmaktadır.


Kurulum Talep Formu

Kurulum Yapılacak Yer ve Firma Bilgileri

KVKK Aydınlatma Metni

İş bu form içeriğinde paylaştığınız kişisel verileriniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında, internet sitemizde yer alan Aydınlatma Metninde ayrıntılı olarak açıklanan amaçlar doğrultusunda şirketimizce kaydedilecek, işlenecek, saklanacak ve işlenme amacının izin verdiği ölçüde ilgililere aktarılabilecektir.